Hakkımızda.

Hakkımızda

universiteyurtlar.com.tr yurt sahipleri ile öğrencileri buluşturan bir platformdur.

Öğrenciler okumak için gidecekleri şehirdeki yurtları kategorilere göre listeleyerek keşfedebilirler. Yurtların sayfalarından detaylı bilgiye ulaşabilirler. İlgilendikleri yurt ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirler.

Aynı zamanda öğrenciler şehirlerdeki işletmeleri inceleyebilir, yurtların çevresindeki işletmeleri görebilir. Bu sayede yurdun sağlayacağı sosyal imkanları da keşfedebilir.

Kısaca, universiteyurtlar.com.tr öğrencilerin okumaya gideceği şehir için bir rehber sunar.

Nasıl Çalışır

Nasıl Çalışır
1

Yurtları Arayın

Şehirlere, semtlere göre yurtları arayın. Türkiye'nin her yerinden yurtlara kolaylıkla ulaşın.

2

Yurtları İnceleyin

Yurtları inceleyin. Size ne gibi avantajlar sunuyorlar? Bina ve oda özellikleri nelerdir? Yurtlara yakın işletmelere göz atmayı unutmayın.

3

İletişime Geçin

Beğendiğiniz yurtlar ile telefon veya whatsapp üzerinden iletişime geçin. Sorularınızı sorun ve yurdunuzu hemen ayırın!

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular
Benim için uygun olan yurdu nasıl bulabilirim?

Sitemiz üzerinden şehire, semte veya okuduğunuz üniversiteye göre filtreleme yaparak size en uygun olan yurdu bulabilirsiniz.

Yurtlar ile nasıl iletişime geçeceğim?

İletişime geçmek istediğiniz yurdun sayfasındaki butona tıklayarak whatsapp üzerinden yurt ile iletişime geçebilirsiniz. Veya yurdun mail adresi, telefonu gibi iletişim seçeneklerini kullabilirsiniz.

Yurtların özellikleri nelerdir?

Her yurdun sayfasından yurtta bulunan özellikleri yurdun sayfasından görebilirsiniz. Yemek servisi var mı ? Shuttle var mı? İnternet bağlantısı var mı? gibi soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Yurdumu neden universiteyurtlar.com da paylaşmalıyım?

Yurdunuzu sitemize eklediğiniz zaman çok daha görünür olacaksınız ve öğrencilerin size kolaylıkla ulaşmasını sağlayacaksınız.

Reklam ücretleri ve fiyatlandırmalar nedir?

Fiyatlandırmamız hakkında bilgi almak için iletişim kısmındaki formu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mutlu Ettiklerimiz

Mutlu Ettiklerimiz

Location for : Listing Title